Kur Yazılım Günlük İş Takibi

Kur Yazılım Günlük İş Takibi
4 (80%) 3 votes

Ticari işletmeler, esnaflar ve şahıslar da dahil olmak üzere yürütülmesi gereken iş yüküne sahip her ortamda ihtiyaç duyulabilecek, zamanlı işlerin takibinin yürütülebileceği Günlük İş Takibi programı ile kişisel kullanımlarda doğum günü, evlilik yıl dönümü gibi önemli tarihleri, ödenmesi gereken fatura, taksit gibi giderleri ve günlük gidilecek ve  yapılacak işlerinizi kayıt altında tutarak düzenli bir biçimde yürütmenize olanak verir. Günlük İş Takibi kişisel kullanımlarda olduğu kadar iş hayatı içinde son derece yararlı olduğunu tüm randevularınızı organize etme, müşteriler ile yapılacak görüşmeleri zamanlama ve hatırlatarak bilgilendirmesiyle gösterecektir.

Program içerisinde klasörler oluşturarak takibini yapacağınız iş kayıtlarınızı gruplandırabilirsiniz. Yapılacak iş kaydınızı eklerken program sizden klasör seçmenizi yani iş kaydının dahil olduğu gurubu seçmenizi isteyecektir. Böylelikle klasörlere (gruplara) ayırdığınız işlerinizi ayrı ayrı listeleyerek daha rahat görüntüleyebilirsiniz. Programın ana ekranında sol kısımda klasörleriniz ve sağ kısımda iş kayıtlarınız listelenirken, tüm klasörlerde bulunan iş kayıtlarını veya seçeceğiniz bir klasördeki iş kayıtlarınızı listeleyebilirsiniz. Listeleme (tüm klasörler veya seçtiğiniz klasör için) tüm iş kayıtlarını listeleyeceği için alt kısımda bulunan “sadece bugün yapılacak işleri göster” seçeneği ile kayıtlarınızı sadece bugün yapılacak işlerle sınırlandırmak mümkün.

kur yazılım yapılacak iş

Yapılacak iş kaydı işin tarihi, saati, konusu, yeri, sayısı ve açıklama bilgileri ile sınırlı olup, oluşturulan iş kaydına hatırlatma görevi verilebilir. Oluşturulan iş kaydı işin tamamlanmasının ardından, yapılacak işler listesinden seçilerek değişiklik yap butonuna basılıp   “İş Yapıldı” seçeneğiyle işaretlenerek yapılacak işler listesinden kaldırılarak yapılmış iş olarak kaydı saklanabilir.

kur yazılım yapılacak iş listesi

Günlük iş takibinizi gerçekleştirebileceğiniz, Kur Yazılım markasını taşıyan Günlük İş Takibi programının önemli bir özelliği ise programa girişi yapılmış tüm işleri değişik formatlarda listeler halinde alabiliyor olmanız. Dilerseniz kayıtlarınızı Bugünkü İşler, Günü Geçen İşler, Seçilen Tarihteki İşler, Yapılmış İşler ve Tüm İşler şeklinde sınıflandırarak listesini alabilir ve yazdırabilirsiniz.

kur yazılım iş süresi hesaplama

Şahıs ve ticari işletmelerin kullanımından çok avukat, icra memuru gibi işlerin devlet aracılığı ile yürütüldüğü ve belirli sabit sürelerin yer aldığı iş kayıtlarında kullanılmak üzere yapılmış Süre Hesaplama özelliği ile kayıtlı işe mahkemesine göre (sulh hukuk mahkemesi, iş mahkemesi, icra tetkik mercii, asliye hukuk mahkemesi, idare mahkemesi)  program tarafından otomatik olarak temyiz süresi eklenebiliyor. Ayrıca kişisel olarak sizlerde yapılacak işinize gün, hafta, ay, yıl şeklinde zaman dilimleri ekleyerek işin ne zaman biteceğini hesaplayabilirsiniz.

kur yazılım ayarlar

Program içerisinde üst menüde yer alan Program sekmesinden Tercihler (kısayolu CTRL+T) penceresine ulaşarak bilgisayarınız (işletim sisteminiz) açıldığında otomatik olarak Günlük İş Takip programının açılmasını, iş kayıtlarınızı girerken ilk harflerin büyük olmasını, hatırlatmalarda sesli uyarı vermesini ve istediğiniz ses dosyasını çalmasını sağlayabilirsiniz. Yaptığınız ayarlamalarda sorun yaşamanız ve ilk haline dönmek istemeniz durumunda sağ kısımda bulunan İlk Ayarlar butonunu kullanabilirsiniz.

Programa giriş esnasında kullanıcı adı veya şifre girmenize gerek yoktur.

Program özelliklerinden bazıları;

  • İş listeleri oluşturma
  • İşleri klasörlere ayırarak sınıflandırma
  • Zamanı gelen iş kaydı için uyarı

Programın uyumlu çalışabildiği işletim sistemleri program açılışında Microsoft Windows 95, Windows 98, Windows NT, Windows 2000, Windows XP, Windows 7 ve Windows 8 olarak belirtilmiştir.

Günlük İş Takibi indir

programı indir

Paylaş :