Logo Go Muhasebe Programı

Logo Go Muhasebe Programı
Logo Go Muhasebe Programı
4.8 (96%) 5 votes

İşletme kayıtlarını excel ile binbir zahmet çekerek tutan esnafın işlerini kolaylaştıracak bir muhasebe programı olan Logo Go Plus, içerdiği 14 modül sayesinde, temelini oluşturan 3 bölümden olan ön muhasebe, genel muhasebe ve sabit kıymetlere ait tüm işlemlerin yönetimine imkan verir. Kullanımı son derece basit olan bu ön muhasebe programı sayesinde girdiğiniz tüm kayıtların raporlamalarına tek bir tıklama ile ulaşabilir, gerek görmeniz halinde çıktılarını alabilirsiniz.

logo_ekran_goruntusu

Programın kullanıcılarına sunduğu özelliklerden bazıları;

  • Farklı şirket hesaplarının takibini yapabilme
  • Birden fazla para birimi ile çalışabilme
  • Cari, Stok ve benzeri kayıtların sınırsız olması

Logo Go Plus yazılımının içerdiği modüller :

Malzeme Yönetimi : Anlık stoklarınızı, stok değer ve seviyelerinizi izleyerek yönetebilir, envanter maliyetlerinizi kontrol edebilirsiniz. Ürünlerinizin fotoğraflarını malzeme kartına ekleyebilir, ürün ile istediğiniz birimleri eşleştirebilir, her birime sınırsız sayıda barkod atayabilirsiniz.

Satın Alma Yönetimi : Satınalma işlemlerinizi, sipariş aşamasından, malın teslim alınmasına ve fatura girişine kadar tüm aşamaları ile kontrol edebilirsiniz. Güncel ödemeleriniz gibi bilgilere hızlı şekilde erişebilir, aldığınız fiyat, indirim ve ödeme koşulları ile bu fiyat ve indirimlerin geçerlilik süreleri ile ilgili maliyetlerini de takip edebilirsiniz.

Talep Yönetimi : Gerekli olan malzeme taleplerinizi eksiksiz şekilde anlık takip edebilir, toplu talep karşılama fonksiyonu ile alım maliyetlerinizi düşürebilir, tüm taleplerinizi ve onlara denk gelen talep karşılama işlemlerini kolayca raporlayabilirsiniz.

Satış Yönetimi : Bir siparişi sisteme girdiğinizde, sipariş ve teslimat için gerekli evrakların oluşturulmasından, malın faturalandırılmasına ve zamanında teslimat yapılmasına kadar tüm satış ve sevkiyat sürecini kontrol edebilirsiniz.

Finans Yönetimi : Alıcı ve satıcı cari hesaplarının, bankanın, kredi kartlarının, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerini kapsar, nakit akışınızı yönetir. Ödeme ve tahsilat planı tanımları ise her tür ihtiyacınıza cevap verecek şekilde esnektir. Belirlenen limit ve kurallar çerçevesinde risk takibinizin yapılmasını sağlar. Bankalardaki ticari ve kredi hesaplarınızı, hesap türü seçerek kaydedebilir, bu hesaplara ait hareketleri yerel para birimi yanında dövizli olarak da izleyebilirsiniz.

Muhasebe Yönetimi : Size mevzuat gereklerine tam uyumlu çalışma olanağı sağlar. Standart hesap planı otomatik olarak oluşur. Hiyerarşik yapıya sahip hesap planı ile ana hesap altında yer alacak alt hesapları esnek bir yapıda istediğiniz şekilde tanımlayabilirsiniz.

Duran Varlık Yönetimi : Amortisman uygulaması için hem normal amortisman hem de azalan bakiyeler yöntemini destekleyen modül ile firmanın sahip olduğu taşıt araçları için, satın alındığı tarihten yıl sonuna kadar geçen ay sayısını dikkate alarak kıst amortisman uygulaması yapabilirsiniz.

Go Webmaster : GO 3 Webmaster ile 5 dakikada bir web sayfasına sahip olabilirsiniz.

Enflasyon Muhasebesi : Enflasyon düzeltmesi işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Ek Vergi : ÖTV – ÖİV gibi ek vergi uygulamalarını kolayca yönetebilirsiniz.

Go Garanti : GO aranti ile Garanti Bankasıyla yapacağınız banka işlemlerini ücretsiz gerçekleştirebilirisiniz.

Logo Go Muhasebe Programı indir

programı indir

Paylaş :