Asistan Ön Muhasebe Programı

Asistan Ön Muhasebe Programı
4 (80%) 8 votes

3T Bilişim tarafından hazırlanmış olan bu ücretsiz ön muhasebe programı, son derece kolay bir arayüze ve kullanıma sahiptir.  Program içerisinde Kasalar, Cari Hesaplar ve Faturalar olmak üzere 3 ana bölüm bulunmaktadır. Bu bölümlerden sırasıyla;

Kasalar bölümünden mevcut kasaları görüntüleyebilir, yeni bir kasa oluşturabilir veya mevcut bir kasayı düzenleyebilirsiniz. Ve herhangi istediğiniz bir kasaya kasa hareketi girebilirsiniz.
Cari Hesaplar bölümünden mevcut cari hesaplarını görüntüleyebilir, yeni bir cari kaydı oluşturabilir veya mevcut bir cari hesabını düzenleyebilirsiniz. Ve herhangi istediğiniz bir cari hesaba cari hareketi girebilirsiniz.
Faturalar bölümünden mevcut fatura kayıtlarını listeleyebilir, yeni bir fatura kaydı yapabilir veya mevcut bir faturayı yazdırabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan bu yazılım, ufak ve orta ölçekli işletmelerin gereksinimlerini karşılayabilecek düzeyde olmasıyla birlikte ücretsiz ön muhasebe programı arayan işletme sahipleri içinde iyi bir alternatif olabilir.

Yazılıma Ait Görseller

Asistan2 Asistan5

Asistan Ön Muhasebe Programı indir

programı indir

Paylaş :