EBS Çek Takip Arşivleme Yazdırma Programı

EBS Çek Takip Arşivleme Yazdırma Programı
4 (80%) 2 votes

Ticari işletme veya kişisel bazda gerçekleştirilen çek alışverişlerinin arşivlenmesini ve yazdırılmasını sağlayan program, alınan ve verilen çeklerin takibini kesilen çekler için tahsildeki çekler, ödenen çekler, geri alınan çekler, iptal edilen çekler, yasaklı çekler, kayıp çekler olarak alınan çekler için ise portföyde, ciro edildi, teminata verildi, takasa verildi, icraya verildi, faktoringe verildi, borçluya iade edildi, portföyden tahsil, bankadan tahsil, icradan tahsil, portföyde karşılıksız, bankada karşılıksız şeklinde gruplara ayırarak takip olanağı vermiştir. Alınan ve Verilen çeklerin takibini zaman bazlı listeleyerek de yapabileceğiniz Çek Takip Arşivleme Yazdırma Programı, farklı para birimleri ile de hazırlanmış olan çeklerin takibini para birimi seçerek yapmanızı sağlar.
ebs_cek_kesim

Kestiğiniz çekleriniz için banka hesap bilgileri tanımlayabilir ve belirleyeceğiniz banka hesaplarına günlük çek limiti koyarak bu limitin aşılması durumunda sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz. Banka hesaplarınıza göre kesilen çeklerin filtrelenerek listelenmesi de mümkündür. Programın sunduğu diğer bir kolaylık ise kesilen çekleri toplu halde “Seri Çek Kes” özelliği altında aynı anda yazdırabilmenizdir.

ebs_kesilen_cekler

Şu zamana kadar çek takibini excel üzerinden yapanların tek tek çek kayıtlarını programa aktarmakla uğraşmasının önüne geçilmesi için excel ortamından içe aktarım ve excel dışa aktarım özelliği ile desteklenmiştir. Bunun yanı sıra alınan çeklerinizi tarayarak program içerisinde görüntüleyebilir, üzerinde düzenleme yapabilir ve kaydedebilirsiniz.

Program özelliklerinden bazıları :

  • Alınan ve Verilen çek takibi
  • Alınan çeklerin görüntülü olarak saklanması
  • Banka hesaplarına çek limiti belirtebilme
  • Excel ortamından içe aktarım

EBS Çek Takip Arşivleme Yazdırma Programı indir

programı indir

Paylaş :